On

Appka na míru

Posted by

Webové aplikace nevznikají jen tak sami od sebe. Jejich tvorba je složitý proces s výsledkem dlouhodobě udržitelné webové aplikace. Taková webová aplikace je dostupná on-line, 24 hodin denně, sedm dní v týdnů a je dostupná z jakéhokoliv zařízení. Inovativní tvorba webových aplikací pomáhá zlepšit veškerá zákoutí vaší firmy nebo vašeho podnikání.

Co je potřeba si říct?

Cena. Určení ceny za tvorbu webové aplikace Strelec.pro může být zdlouhavý a komplikovaný proces. Nemusíte se ale bát. Než začneme, probereme společně vaše požadavky, které si podrobně sepíšu a na základě všech specifikací určím cenu za tvorbu webové aplikace. Tato cena je konečná. V případě změn z vaší strany je potřeba poupravit i cenu. Každopádně je nutné si uvědomit, že vyšší pořizovací cena vede ve výsledku k úspoře nákladů firmy nebo při podnikání.

úspora peněz

Dlouhodobý provoz. Určením ceny, ani tvorbou webových aplikací na míru to nekončí. Dalším důležitým krokem je vytvořenou aplikaci dlouhodobě udržovat v bezproblémovém provozu. Webovou aplikaci je nutné mít na webovém serveru, nestačí ji mít nainstalovanou pouze v počítači. Doporučuji, ale i vyžaduji, aby byl dohodnut provoz a podpora vytvořené aplikace. Nabídka na provoz a podporu vytvořené webové aplikace je součástí nabídky pro tvorbu webové aplikace.

dlouhodobý provoz webové aplikace

Jsem zkušený vývojář informačních systémů i webových aplikací. Jmenuji se Ing. Michal Strelec a vystudoval jsem softwarové inženýrství. Od roku 2008 jsem na volné noze. Při tvorbě pracuji sám, ale občas využiji i vlastní menší tým profesionálů z oboru. Pochlubit se můžu spoluprací a používáním mých aplikací – PRAGUE BOATS, Pražská paroplavební společnost, SEOlight, Big Shock, Gama Logistics nebo ENGINN EFFECT a mnoho dalšími.

Vše bude dle vašich požadavků, které předem podrobně probereme. Svým vlastním jménem ručím za kvalitu, spolehlivost i profesionalitu. Při tvorbě webových aplikací používám ověřené postupy, samozřejmě i moderní technologie.