On

Čím nahradit Viagru

Posted by


Nemáte zájem o Viagru a nic podobného, co vytvořili lidé v laboratoři, ale chcete jít po stopách přírodních léčivých přípravků? Pak se obracejte na bylinky, které podporují tvorbu testosteronu a potlačují nadměrný výskyt stresových hormonů. Adaptují tímto organismus na stres, a proto se také přezdívají velmi trefně – adaptogeny. Rodina adaptogenů je poměrně rozvětvená, patří sem bylinky, rostoucí roztroušené po celém světě, například v peruánských Andách Maca peruánská, v Himálajích Ashwagandha, na Sibiři Eleuterokok a v horských oblastech východní Asie Korejský Ženšen. Každá z těchto bylin obsahuje v kořenovém balu obrovské množství výživných látek a v organismu profituje jako léčivý přípravek pro všechny neduhy (nejen na sexuální problémy).

svatební polibek

Stres je jednou ze zásadních příčin lidských chorob, zejména těch civilizačních, proto je velmi důležité věnovat jejich odstranění mimořádnou pozornost, ale to není zdaleka vše, co musíte provést, abyste dokázali zvládnout náhradu Viagry bez předpisu. Měli byste si posvítit na vlastní jídelníček, a tam dělají lidé celou řadu chyb.

milenecký pár

Ovoce a zelenina – každý den byste měli mít na talíři tepelně upravenou i syrovou zeleninu a syrové a sušené ovoce. Kromě minerálů a vitamínů odtud získáte i spoustu životní energie z živých plodů. Dejte přednost těmto přirozeným potravinám před cukrovinkami z rafinovaného cukru.

Ořechy – střídejte různé druhy ořechů a nezapomínejte ani na vlašáky, ty jsou velmi potřebné pro váš mozek, vaše nervy, a koneckonců i na erekci.

Alkohol, kofein a nikotin – dokud se nezbavíte těchto „lehkých“ drog, nemůžete se posunout kupředu a budete přešlapovat na místě.

Celozrnné obiloviny a luštěniny – nahraďte maso luštěninami a bílou mouku moukou celozrnnou a uvidíte, jak se váš život začne měnit k lepšímu. Vegetariáni nemají tolik zdravotních problémů a nemají ani důvod vyhledávat na Internetu Viagru.