On

Krásná knížka o mašince rozvíjí fantazii dětí

Posted by

Vy ještě nemáte doma M A Š I N K U ? Dětský svět ovládla Mašinka Tomáš kniha a skvělí rodiče by se měli zajít zajímat o to, aby jejich ratolest usínala spolu s knížkou o lokomotivě Mašince Tomáš – a postarat se o hezký dárek. Proč byste to měli dělat? Právě proto, že každá knížka, kterou vašemu dítku darujete a spolu si ji čtete, dává synkovi či dcerušce ten nejlepší vklad do života. Obzvláště čtení pohádek spolu s naší Mašinkou Tomášem dává dětem spoustu radosti, znásobuje jejich představivost a radost v duši.

kniha dítě

Hlavním představitelem milé dětské knížky je lokomotiva, která se jmenuje Tomáš. A zažívá neobyčejná dobrodružství při svých toulkách na ostrově Sodor. Tomáš se se svými kamarády dostává do různých situací, které někdy nevypadají právě dobře, ale vždy všechno dobře dopadne přesně tak, jako to má v pohádkách být. Knížka může být úžasnou inspirací pro vaše děti a je skvělým přínosem do jejich života a dětské fantazie.

Na ostrově Sodor se každý den něco nového děje, děti se ponoří do úžasného děje plného dobrodružství a budou si představovat, jak brázdí ostrov spolu s veselou lokomotivou Tomášem. Mašinka je modré barvy a má číslo – jak jinak – jedna. Tomáš je prostě jednička! Lokomotiva Tomáš vznikla jako předloha pro spoustu dalších pohádkových příběhů a dokonce i animované pohádky.

Mezi kamarády lokomotivy Tomáše patří auto Eliška, pásový traktor Terence, úzkorozchodná mašinka Skarloey, přístavní jeřáb Cranky a nesmí chybět ani neposeda mašinka Mavis. A právě s těmito kamarády zažívá Tomáš spoustu neuvěřitelných dobrodružství a veselých příhod. Knížek už bylo vydáno více než dost, a to proto, že tyto příběhy se stávají úžasnou motivací představivosti a neobyčejných příběhů.

lokomotiva

Děti chtějí někdy pryč od zažitých princezen a princů a potřebují už jiný impuls do svého dětského světa a právě Mašinka Tomáš tento atribut v plné míře splňuje. Seznámí děti s novým světem, který začnou poznávat z jiné stránky.