On

Povinná výbava dětského pokoje

Posted by

Nakupujete nábytek do pokojíčku vašich ratolestí? Přemýšlíte, jaké koupit postele, psací stoly a doplňky? S tím vám bohužel neporadíme, nýbrž můžeme vás ujistit, že bez čeho se vaše děti neobejdou, jsou právě sedací pytle. Tento trend ovládl celou Evropu, s tímto kusem nábytku se můžete setkat ve spoustě moderních domácností, které pochopili, že se jedná o designový, a přitom skvěle funkční kus nábytku. Jaké jsou jeho výhody?

pokojíček

  • Barevný a hravý design, který oslní každého malého, i většího rošťáka
  • Velmi pohodlný posed, ve kterém bude odpočinek velkou radostí
  • Extrémně snadná údržba, kdy stačí jednou za čas použít vlhčený hadřík na rychlé přetření
  • Atraktivní cena, díky které se může sedací pytel stát součástí prakticky každé domácnosti

Pohodlí nadevše

Nejdůležitější je samozřejmě pohodlí. Právě to je důvod, proč byste se měli rozhodnout právě pro tento skvostný produkt. Nejenom, že skvěle zkrášlí interiér dětského pokoje, také poskytne vašemu malému uličníkovi skvělé zázemí. Bude si tu moci číst knížky, hrát si tu nebo zkrátka jen odpočívat po náročném školním dni. Je to rozhodně správná investice, která přispěje na pohodě a klidu vašich nejmenších.

vak

Vhodné i do jiných místností domu

Neustále hovoříme o dětských pokojích, je však potřebné zmínit, že tyto doplňky se skvěle hodí i do jiných částí domu. Perfektně se budou vyjímat ve vašem obývacím pokoji, kam byste měli volit nějakou střídmější, ne tolik barvenou a vzorovanou variantu. Oceníte je však i v ložnici, kde se z tohoto vaku stane vaše útočiště, kde si budete moci číst knížku, koukat na televizi nebo zkrátka jen tak odpočívat. Sedací pytle https://www.beanbag.cz/sedaci-vaky-duo jsou zkrátka vhodné do každého interiéru, je však potřeba správně zvolit variantu, aby to nebylo příliš křiklavé a aby to nenarušovalo atmosféru místnosti.