On

Afrodiziaka, která skutečně fungují

Posted by


Poppers

Chemická látka, která se nesmí kombinovat s povzbuzujícími preparáty (viagra, kokain, kofein, alkohol). Je cítit podobně, jako odlakovač na nehty a po krátkém nádechu se rozšíří cévy, rozbuší se srdce a všechny vjemy jsou pak intenzivnější. Pokud se užije těsně před vyvrcholením, mnozí popisují, že prožijí extrémně silný orgasmus. U někoho působí jen půl minuty, někomu vydrží i několik minut, záleží vždy na koncentraci preparátu, na fyzické kondici, a zdravotním stavu. Před užitím látky je však nutné dodržet velmi přísná pravidla, neboť jde o velmi silný preparát na bázi amylnitritu.

dívka

Čichání feromonů a potu

Možná se to někomu z vás bude zdát podivné, až nevhodné, ovšem genetika lidského těla souvisí s jejími vývojově podobnými druhy – zvířaty. V přírodě zkrátka pouze zdravé zvířecí páry mohou zplodit potomstvo odolné – takové, které přežije. Mají to zakódováno v genech a poznají to také „po čichu“. U člověka to funguje na podobné bázi. Hodí-li se geneticky partneři k sobě tak, aby plodili zdravé děti, musí si vzájemně „vonět“. Říká se, že jedno z nejsilnějších afrodiziak je vůně potu opačného pohlaví. (Pochopitelně to nesmí být přehnaná koncentrace, která vám může připomínat bezdomovce, co nebyl půl roku ve sprše). Některý ženský pot muže přivádí až do extáze, zatímco jiný jej odpuzuje. Může za to genetická výbava, je-li odlišná, pak si lidé vzájemně „voní“. Mimochodem, víte o tom, že více než polovina mužské populace touží při sexu čichat přirozený ženský pot, a to dokonce z podpaží a z chodidel? Podle něj také intuitivně rozpoznají, zda je partnerka zdravá, a připravena k plození potomstva.

vášeň

Potraviny

Nedá se od nich očekávat, že by účinkovala podobně, jako chemické látky na bázi Poppers, nebo dokonce jako nevhodné a nebezpečné drogy, jde spíš o to, povzbudit tělo přirozenými složkami potravy, které příroda chystá jako zdroj j nabitý minerály a vitamíny. Již staří Římané věděli, že chuť na sex povzbuzuje celer a mrkev. Jeden z osvědčených receptů na zvýšení sexuálního prožitku je např. polévka z červené loupané čočky s přidaným celerem, cibulí a česnekem. Vynikající zdroj minerálů, zinku, vitamínů skupiny B a omega 3 mastných kyselin jsou vlašské ořechy. Budete-li si je dopřávat pravidelně, pomohou zvýšit chuť na sex podobně, jako celer, česnek, petržel, zázvor, skořice a vanilka.