On

Jak posunout svůj Instagram na vyšší úroveň?

Posted by

Chcete dostávat produkty zadarmo? Peníze za příspěvky na sociálních sítích? Pak jste tu správně. Tohle jsou ty nejlepší tipy, jak posunout svůj Instagram na vyšší úroveň.

Mějte veřejný profil

První rada zní možná logicky, ale ne vždy se tak děje. Nemůžete čekat úspěch s privátním profilem. Vaše příspěvky se nedostanou k tolika lidem a tím pádem nebudete mít ten toužebný úspěch. Pokud chcete, můžete si založit jeden účet pro kamarády a jeden pro kariéru.

Instagram

Najděte téma, o kterém bude Váš profil

Asi nejdůležitější faktor. Musíte si ujasnit, co budete sdílet. A, nechci kazit iluze, ale lifestyle není úplně dobré téma. Je to moc rozsáhlé a neurčité. 

Můžete se zaměřovat například na jídlo, módu nebo oblečení. Témat je ale spousta, jen musíte najít to své.

Přidávejte příspěvky s hodnotou

Údajně je nejlepší přidávat příspěvky 3x týdně, reels 4 – 7x týdně a kolem 10 příběhů za den. Zkuste být konzistentní a… přidávejte s hodnotou.

Vaše příspěvky musí buď inspirovat, pobavit, nebo poučit. Jinak se jedná o hezkou fotku bez hlubšího smyslu, která ostatní příliš neupoutá.

Hashtagy

Instagram dovoluje využít 30 hashtagů a nejlepší strategie je používat pár místních (#praha), pár tematických (#tvarohovabuchta) a nepoužívat přehnaně používané (takže ne #l4l nebo #explore či #blogger)

Hashtagy jsou jedním ze způsobů, jak přilákat nové lidi, kteří se zajímají o stejné téma, jako Vy.

Instagram

Využívejte nejnovější funkce Instagramu

Každá aplikace mívá aktualizace a Instagram velmi podporuje každou novou funkci. Algoritmus je velmi podporuje a Vy tak máte větší šanci zabodovat. Proto bedlivě sledujte, co nového přibude a využijte to!

Buďte originální

Hezké fotky dokáže vyfotit každý. Ale ne každý je Vámi. Nesnažte se být někdo, kdo nejste. Najděte si tu přidanou hodnotu a využívejte ji všude, kam na Instagramu zajdete!

 

Stát se influencerem je běh na dlouhou trať, ostatně jako každý cíl a sen. Rozhodně je to ale dosažitelný cíl.

Tak honem, běžte nafotit nějaké fotky a vydejte se na svou cestu!