On

Jak přivést svůj web zpět k životu?

Posted by

Každá doba se vyvíjí a trendy jdou kupředu. Ať chceme nebo nechceme, většina lidí jde s nimi. Ačkoli se mohou najít tací, kteří zůstávají konzervativní a váš web mají proto rádi, bývá jich úplné minimum. U webových stránek toto platí dvojnásobně.
Tím, že stojíte na místě, se pochopitelně nikam nepohnete. Abyste mohli svoji stránku přivést k zašlé slávě, musíte si uvědomit, co vás tak brzdí.
binární kód
1. Změňte design
Může to zdát jako malichernost, ale klíčem k úspěšné stránce je první dojem, kterým bude působit na vaše návštěvníky. Není snad nutné zmiňovat, že vzhled stránky by měl odpovídat tématu jejího obsahu. Nejenže to zanechá skvělý první dojem, ale probudíte to v lidech také zvědavost vaši stránku dále prozkoumávat.
ovládání prstem
2. Aktualizujte zastaralé informace
Webová stránka se dá v tomto přirovnat k domácímu mazlíčkovi. Majitel by se o něj měl starat. Pokud vaše stránka obsahuje neaktualizovaný obsah, může působit dojmem, že již dávno ukončila svou činnost a na internetu už jen zkrátka „visí“. Nestagnujte a starejte se o obsah vašeho webu.

3. Sociální média jsou váš přítel
Facebook, Twitter a další jiné platformy dnes mají obrovskou moc ve spojování lidí. Za léta své existence pokrývají velké množství lidí a počet jejich uživatelů jen stoupá. Ke všemu jsou většinou zadarmo a reklama zde jistě vašemu webu v mnohém pomůže. Jako velké plus se tomu dá přičíst i to, že se de facto jedná o pár kliknutí.
ovládání prstem
4. Buďte kreativní
Nikdy není na škodu si web okořenit něčím ze své vlastní hlavy. V důsledku to vlastně odráží to, jaký člověk za správou stránky sedí a kolik do toho dává energie. A čím více energie do toho dáváte, tím více se vám ji vrátí, pokud zůstanete vytrvalí! Utvoří to také jedinečnou image, což je ohromně veliké plus, jelikož vaše stránka bude lehce rozeznatelná od těch, které mají podobný obsah.