On

Noční stolek z masivu

Posted by

Odkládací plochy se nám hodí, ať už se jedná o jakoukoliv odkládací plochu. Nejvíce však tam, kde trávíme skoro veškerý náš čas – a to v obývacím pokoji nebo v naší ložnici. V obývacím pokoji máme různé konferenční stolky, v ložnici zase noční stolky, kde většinou spatříme sklenici s vodou, knížku, nebo také pokud se jedná o noční stolek patřící ženě, různé krémy, zkrátka cokoliv, co potřebujeme večer či během toho, co se v noci vzbudíme. Dost často na něm bývá i lampička, abychom si mohli večer rozsvítit a nemuseli tak chodit k zapínači. Navíc slabé světlo je mnohem příjemnější než světlo osvětlující celou místnost, proto jsme rádi, když vedle postele máme nějakou tu odkládací plochu, na kterou si můžete položit své oblíbené věci, které budete mít vždy při ruce.

Malovaný noční stolek

Noční stolky z masivu budou vaším pomocníkem v časech, kdy se uložíte nebo se budete chystat uložit ke spánku. Jsou takovou naší pravou rukou. Všichni potřebujeme mít vedle sebe své nezbytné věci, a to i v době spánku. Například skoro nikdo z nás se nedokáže obejít bez mobilního telefonu, který je také potřeba před spaním uložit někde vedle nás, ať nás ráno vzbudí budík, popřípadě ať stihneme přijmout důležitý hovor či vyřídit bleskurychle pracovní záležitosti.

Modrý noční stolek

K tomu nám pomůžou právě noční stolky. Druhů je hned několik, záleží na tom, jak chcete, aby váš noční stolek vypadal, aby ladil k posteli a okolnímu nábytku, hlavně jak by měl být velký, proto každý si do nočního stolku ukládá samozřejmě něco jiného. Také může mít pouze horní odkládací plochu, nebo může obsahovat různé zásuvky, skříňky, poličky. Noční stolky z masivu, ale mají jedno společné, a to je kvalita a výdrž, samozřejmě ale také estetika a nádherný vzhled. Proto rozhodnutí vydat se cestou e-shopu Svět pokladů rozhodně není šlápnutím vedle, každý zde najde to, o čem se mu zdá.