On

Líbivé, vzhlední i moderní svítidla a lustry do obývacích pokojů

Posted by

Máte v plánu vytvořit si novou domácnost? Chcete něco v té své změnit nebo si zařizujete úplně nový byt či dům? V tom případě musíte myslet i na doplňky a jedním z nich je právě lustr do obýváku https://light4home.cz/index.php?route=product/category&path=13_27.

Světlo na nás dokáže působit pozitivně i negativně. Jistě víte, že když je v létě sluníčko, tak je všechno veselejší a hned se díváte radostně na ten svět kolem vás, zatímco na podzim a v případě pochmurných zimních dní, kdy je několik dní po sobě škaredě, už to není tak veselé a působí to skoro až depresivně. Proto je souhra světel nedílnou součástí našich životů.

Doma si to však můžeme zařídit podle vlastního gusta a nemusíme se spoléhat jenom na slunce.

paprsky světla

Obývací pokoj je jednou z místností, kde trávíme většinu času, proto by v něm měl tento prvek vypadat nejenom vzhledně a elegantně, ale také by měl ladit s kompletním designem místnosti.

Obdivovat tento prvek budete nejenom vy každým dnem, ale také všechny návštěvy. Jedná se sice pouze o doplněk, ale i přesto si vždy přejeme, aby ladil do našeho stylu, aby byl vkusný a třeba i naprosto originální, který nikdo nepřehlédne. Udělejte z této maličkosti přednost, kterou nemusíte skrývat a dejte ji na obdiv všem.

Lustry můžete vybírat z nesčetně druhů a různých verzí. Existují typy skleněné, dřevěné, kovové, papírové s doplňky, přisazené, visací, porcelánové. Zvolit také můžete kombinaci více materiálů a stylu, abyste doladili design místnosti k dokonalosti.

sedací souprava obývací pokoj

Věčné světlo, které už nikdy nebudete muset měnit. Možná vás časem omrzí, ale jinak vám může dobře a spolehlivě sloužit dlouhá léta.

V obývacím pokoji trávíme hodně času, proto bychom vždy měli vybírat obezřetně a dopřát si jak více světla, v případě, že potřebujeme vidět na drobnosti nebo si číst knížku, ale také je vhodné volit i tlumenější světlo. To se nejvíce hodí v případě, že se díváme na televizi nebo už večer odpočíváme a relaxujeme, tlumenější světlo je k tomu právě ideální.