On

Plastové obálky ušetří čas i nervy

Posted by


Pro většinu z nás je utrpení, když máme zabalit balíček k odeslání. Většinou nás to stojí velké úsilí a mnoho obalového materiálu, zabalit věc tak, aby přežila dopravní proces. Navíc sehnat obalový materiál v dostatečném množství také není jednoduché.box

Ti, kteří zasílají balíčky pravidelně, jistě mají zásoby papíru, krabiček různých velikostí a bublinkové folie, jsou zvyklí. Takový způsob balení věcí je však zastaralý a neefektivní. Pokud zasílanou věc uložíme do krabice, zpravidla v ní ještě nějaké místo zůstane, nevyužité místo, a to je špatně. Klasické papírové obálky se zase snadno poškodí.

Jak si ušetřit nervy a balit věci jedním pohybem? Jak zefektivnit celý proces a zároveň mít jistotu, že daná věc bez újmy doputuje v nepoškozeném balení kam má? Vyzkoušejte samolepící plastové obálky , jistě vás překvapí.boxík

Na drobné i objemnější předměty

V těchto obálkách lze posílat drobnější i objemnější předměty. Využijete je nejen pro zasílání tiskovin, ale například i triček, ložního prádla a jiného textilu či na zasílání vzorečků.
· S radostí je tedy uvítají maminky, které na bazarech prodávají oblečení po svých ratolestech. Jejich zboží bude v naprostém bezpečí a hlavně snadno, ale jistě, zabaleno.

· Tyto obálky vám tak i ušetří poštovné a cenu obalového materiálu. Nebudete zasílat vzduch. Vždy zaplatíte opravdu pouze za to, co zasíláte.boxy

U nás seženete plastové obálky v nejrůznějších velikostech a v různé tloušťce fólie. K sehnání jsou v baleních od 10 kusů. Obálky jsou pochopitelně neprůhledné, takže diskrétní, nikdo neuvidí, co je v nich. Dají se lehce popisovat. Na zakázku je možné vyrobit i obálky s různým potiskem.

Speciální variantou jsou pak obálky s odnosným uchem, které vám maximálně ulehčí síly při odnosu balíčku na poštu nebo z pošty. Takový balíček jednoduše odnesete jako tašku, takže jich najednou můžete pobrat i několik.