On

Férová hypotéka, která naplní vaše přání

Posted by

temný dům, zarostlá zahrada

Hypotéka bez doložení příjmu a bez projíždění registrů je ten nejlepší způsob, jak v dnešní době získat peníze. Pokud již dopředu víte, že by vás banky odmítly, poohlédněte se jinde.

Finanční produkty se nabízí i v nebankovním sektoru, který má daleko volnější pravidla. Zde nemusíte dokazovat, kolik máte stabilně peněz ze zaměstnání, ani jestli nějaké stabilní zaměstnání máte. Neprojíždí se registry a tuto hypotéku si může vzít naprosto každý, kdo vlastní nemovitost.

A. Jak se nazývá tento finanční produkt?
– Jedná se o americkou hypotéku. Tato forma finanční výpomoci je popsána v každé učebnici ekonomiky a to už po hodně dlouhou dobu. Nejde o žádný nový nebo špatný produkt, ba právě naopak, pro některé lidi je právě tato možnost tou poslední, kterou mohou využít, protože dnešní svět je sice moderní, ale zas tak spolehlivý není. Nikdo vám nedá peníze jen tak bez záruky. Ani banky si v dnešním světě podvodů nedovolí udělat nic bez jištění, a pokud jde o peníze, tak to platí dvojnásob. Banky se vždy ujišťují o daném klientovi. Zjišťují si veškeré možné informace, proto po vás kolikrát chtějí výpisy z bank, chtějí také potvrzení ze zaměstnání a hlavně doložení vašeho příjmu z vašeho zaměstnání. Ptají se na to, jestli máte stálý a stabilní příjem, aby si byly jisté, že jim peníze budete moci splácet. A to není všechno, bankovní instituce se také řídí registry dlužníků, které pokaždé projíždějí a to i v případě, že jste u banky dlouhodobým klientem. Vždy si vás zkrátka takzvaně „proklepnou“, než vám půjčí peníze a teprve pak se rozhodnou, jestli vám je vůbec půjčí.

kasička, klíček, peníze

Bez obav a zbytečných starostí

Peníze z této zástavby své nemovitosti můžete využít jakkoliv. Cokoliv si koupit, pořídit, splatit jiné dluhy nebo exekuce. Vyplacení peněz je velice rychlé. Peníze budete mít do 24 hodin. Garantujeme také velice nízkou úrokovou sazbu a to 6,9%. Nízké splátky zaručí, že se nedostanete do finančních potíží. Splácet totiž můžete i delší období jakým je například třiceti let.