On

Překvapte svoji partnerku

Posted by

Muži jsou komplikovaní. Nicméně ženy ještě dvojnásobně více. Pokud tedy chcete své ženě připravit nějaký romantický zážitek, který opravu ocení, ale vůbec nevíte jak toho docílit, jste tu na správném místě! Zeptali jsme se mnoha žen a dali dohromady ten nejosvědčenější postup pro přípravu toho nejromantičtějšího zážitku, který můžete uspořádat i vy, sami doma a to jen za pár korun!

sada vín

V první řadě byste se měli stavit ve vinárně. Co tam? No přeci koupit nějaké výborné víno! Za nás můžeme doporučit třeba jakákoliv bulharská vína. Jsou kvalitní a chutná. Nicméně určitě nic neprohloupíte ani s klasickými českými vány z Moravy. Navíc si můžete vybrat dle svých finančních možností, kolik jste ochotni do vína investovat. Pokud nevíte, jaké víno má vaše žena nejraději, volte spíš bílé a suché víno. Nicméně jsou i takové ženy, které nedají na sladké víno dopustit. Ovšem, to si už musíte rozmyslet vy. Tato volba je zkrátka jen na vás.

červené víno

Po cestě z vinárny se stavte v obchodě s potravinami a kupte nějaký sýr, čokoládu, nebo jinou pochutinu. Doma balení rozbalte a hezky naservírujte. Jakmile se vaše partnerka vrátí domů z práce, neváhejte. Vezměte jí z ruky všechny tašky a kabelku a odložte je bokem. Ihned ji odešlete do koupelny, kde už budete mít připravenou horkou vanu s vodou.

Přímo do vany přineste vaší partnerce sklenici dobrého vína a pusťte hudbu. Pokud bude chtít, přidejte se k ní a společně relaxujte tak dlouho, doku vám voda nevystydne. Jakmile vylezete ven, mějte už připravenou nějakou výbornou večeři. K ní opět servírujte sklenici dobrého vína.

Pokud vše splníte tak jak jsme napsali, úspěch je zaručen. Určitě tak u své partnerky posbíráte hodně plusových bodů, které se vám později budou jistě hodit. No nezní to parádně? A co víc? Kromě koupě vína, je to zcela zadarmo! Proste parádní plán!