On

Letíme do Itálie

Posted by

Nedobrovolné cestování není pro člověka který cestovat musí ničím příjemným. Jsou prostě lidé, kteří to nesnášejí a kde mohou tak se tomu vyhnout. Druhý typ lidí zase naopak cesty vyhledává a je rád, když se může kamkoli vypravit. Vzhledem k situaci se podíváme na ten druhý typ a dáme se také zlákat. Ovšem jen zde, v tomto článku.

Letadlo

Když jsme byli malí, cestovali jsme alespoň prstem po mapě. Nyní si to však již můžeme dovolit i doopravdy. I když penězi nějak nehýříme.

Nyní je třeba určit cíl cesty a pokud to má být jen v Evropě, nelze nedoporučit město, založené (podle římské tradice roku 753 před naším letopočtem. Tím se řadí mezi nejstarší města.

Leží na řece Tibeře a když vám ještě napovím, že uvnitř tohoto města je samostatný stát Vatikán, zcela jistě již víte, o jaké město jde. A my se tam dopravíme letecky.

Jak jistě všichni víme, jedna z nejdražších položek cestování je nocleh a pak cesta samotná. V našem případě však můžeme ušetřit. My si totiž přímo zde v článku klikneme zde na modře podtržený text levné letenky Řím, a tak se dostaneme na web, kde je vyhledávač těch nejlevnějších letenek. Zadáme sem potřebné údaje, protože toto slavné město nemá jen jedno letiště, jak se dále dozvíme a šup. Už máme nejlevnější letenku z levných. Můžeme tedy cestovat. Pro cestovní letadla je vyhrazeno hlavní letiště Fiumicino jihozápadně od města. Dále je zde menší Ciampino směrem na jihovýchod od města, a to poslední je Urbe severně od města. To však slouží zejména pro soukromé lety.

Řím

Že je ve městě samotném co vidět, o tom není třeba debatovat, tím méně se rozepisovat. Můžete si o tom přečíst kdekoli. Nezbývá než vám popřát hezkou cestu a za ušetřené peníze za dražší letenku se můžete ve městě samotném hezky rozšoupnout. Takže si to užijte a pamatujte, že web, přes který jste ušetřili vám může nabídnou levnou letenku kamkoli.